Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами
у кошик
Купити зараз за один клік
Хочете купити цей товар, але не хочете розбиратися з процесом покупки?
+38

Гіппократ говорив: «Лікує хвороби лікар, але лікує природа». Природа підготувала для нас ліки від усіх хвороб. Навіть у тих випадках, якщо не можна за допомогою трав повністю вилікувати недугу, все одно користь від лікарських рослин безмежна. Вони допомагають продовжити життя безнадійно хворим, полегшують їх страждання, можуть зняти нестерпний біль без використання знеболюючих наркотичних засобів. При правильному застосуванні лікарські рослини менш токсичні, ніж хіміко-фармацевтичні препарати, які набагато легше переносяться хворими, практично не мають побічних реакцій. Крім того, лікування раку народними засобами ґрунтується на величезному тисячолітньому досвіді. Тому цілком розумно при лікуванні раку користуватися цілющими рослинами.

Фітокомплекс Левицького неймовірно ефективний, оскільки складається з двох основних груп трав: перша група сприяє підвищенню імунітету, що забезпечує стійкість організму до раку та різних інфекцій. Друга група – має безпосередню здатність знищувати атипові та ракові клітини, а також мікроби.

  • Найкращий варіант розпочинати застосування Фітокомплексу Левицького у початкових стадіях розвитку раку. Якщо ж стан хворого потребує оперативного втручання, найбільш оптимальним рішенням буде застосування препарату як до, так і після операції, оскільки даний фітозбір сприяє знищенню метастазів. Таким чином, застосування Фітокомплексу Левицького в онкологічних хворих до операції, у післяопераційному періоді, а надалі при проведенні хіміотерапії, рентгенотерапії та цілого ряду інших методів лікування робить його унікальним препаратом супроводу.

Рекомендуємо ознайомитися