Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

Рекомендації до застосування «Фітопрепарату Левицького»

Оскільки препарат сприяє відновленню організму в цілому і не має побічної дії, його доцільно застосовувати для профілактики онкозахворювань та з метою підвищення імунітету. А також як супровід у процесі проведення комбінованого лікування стандартними методами, що використовуються в онкології, для усунення побічних ефектів від їх застосування.

Препарат доцільно застосовувати до та після проведення хірургічних методів лікування, що сприятиме певною мірою придушенню рівня процесу метастазування пухлини, внаслідок придушення життєдіяльності ракових клітин.

Препарат успішно використовується як засіб супроводу при проведенні загальноприйнятих в онкології методів лікування. Зокрема при супроводі хіміщ і рентгенотерапії він максимально нівелює і спокушає їх побічні дії.

Склад: акаліфа індійська до 5г, айлант до 10 г, скумпія до 5 г, скополія кавказька до 7 г, шандра звичайна до 5 г, полин звичайний до 10 г, торф'яний або білий мох до 7 г, вербена лікарська фарбувальний до 7 г, додарція східна до 7 г, спирт 35 ° до 0,5 л. Ця модель належить до рослинним препаратам, саме фитопрепарат можна використовувати на лікування та профілактики раку.

Властивості: антисептичні, всмоктувальні, кровоочисні, протизапальні, виводить солі важких металів та алкалоїдів, має жовчогінну, заспокійливу, знеболювальну дію, нормалізує роботу ШКТ, покращує травлення, регулює функції ШКТ, покращує роботу нирок, печінки, підвищує тон.

Спосіб застосування та дози: Приймати по 1 столовій ложці за 15-20 хвилин до їди 3 рази на день. Курс лікування від 1 до 3 місяців.

Фітопрепарат Левицького пройшов випробування в Інституті Онкології АМН України. Результати є позитивними.

Увага: зберігати в недоступному для дітей місці. Берегти від вогню. Термін придатності з виготовлення 24 місяці при температурі від -5 до +25°С. Відносна вологість не більше 75%, у сухому, темному, недоступному для дітей місці.

Держдепартамент інтелектуальної власності, вул. Урицького,45, м. Київ, МСП, 03680, Україна