Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами
Я за все своє життя такого дива не бачив!
Юрій Олексійович Борисенко, к.м.н.
Мене б ніколи не зацікавило б інтерв'ю про нового «рятівника» від чогось, якби не прізвища найвідоміших онкологів України, які застосовують у своїй роботі його препарат...
Фітокомплекс Левицького
Айлант – китайський ясен
Айлант – китайський ясен
Застосовується для лікування інфекційних захворювань,
для профілактики онкологічних захворювань.
Шандра звичайна
Шандра звичайна
Застосовується при хронічних катарах, затримує ріст пухлин.
Полин звичайний
Полин звичайний
Застосовується в народній медицині та гомеопатії при аденомі простати, фіброміомі матки та туберкульозному менінгіті.
Торф'яний чи білий мох
Торф'яний чи білий мох
Застосовується для зупинення росту пухлинних процесів..
Фітокомплекс Левицького
1490 грн
500 мл
790 грн
200 мл
замовити фітокомплекс
Дрок фарбувальний
Дрок фарбувальний
Застосовується при захворюванні щитовидної залози, прибирає затвердіння та вузли.
Вербена лікарська
Вербена лікарська
У народній медицині вважається рослиною від усіх хвороб. Застосовується при виснаженні, занепаді сил, анемії, запаленні печінки та для лікування папілом.
Додарція східна
Додарція східна
Застосовується для нормалізації кислотності при гастриті.
Часті питання Про Фітокомплекс Левицького
У чому полягає ефективність Фітокомплексу Левицького?

Фітокомплекс Левицького неймовірно ефективний, оскільки складається з двох основних груп трав: перша група сприяє підвищенню імунітету, що забезпечує стійкість організму до раку та різних інфекцій. Друга група – має безпосередню здатність знищувати атипові та ракові клітини, а також мікроби.

У яких випадках слід сприймати Фітокомплекс Левицького?

Найкращий варіант розпочинати застосування Фітокомплексу Левицького у початкових стадіях розвитку раку. Якщо ж стан хворого потребує оперативного втручання, найбільш оптимальним рішенням буде застосування препарату як до, так і після операції, оскільки даний фітозбір сприяє знищенню метастазів. Таким чином, застосування Фітокомплексу Левицького у онкологічних хворих до операції, у післяопераційному періоді, а надалі при проведенні хіміотерапії, рентгенотерапії та цілого ряду інших методів лікування робить його унікальним препаратом супроводу.

Фітокомплекс Левицького ефективний при будь-якому різновиді раку?

Як показала практика, і засвідчив Національний інститут раку, найбільшу ефективність препарату виявлено при онкозахворюваннях шлунково-кишкового тракту, молочної залози, простати, легень (залежно від ступеня ураження). Дуже добрий результат показує при мастопатії.

Чи можна використовувати Фітокомлекс Левицького замість хіміо- та рентгенотерапії?

Якщо хворому показано хірургічне лікування, воно має бути проведено, після чого можна застосувати хіміо-, рентгенотерапію та інші методи лікування. За словами доктора медичних наук, професора В.А. Чорного – провідного хірурга-онколога нашої країни, Фітокомплекс Левицького слід застосовувати між курсами хіміотерапії та рентгенотерапії. Це дає можливість значно покращити загальний стан хворого. Після прийому фітокомлексу стабілізуються показники крові, нормалізується тиск, з'являються апетит, сила, енергія, відповідно і інтерес до життя.

Чи можна приймати Фітокомлекс Левицького з метою профілактики онкозахворювань?

Не лише можна, але навіть бажано. Ще давні знахарі, волхви і ведуни зналися на лікарських рослинах і успішно за їх допомогою лікували недуги. На Сході не випадково кажуть: "Знайди свою траву - і ти будеш здоровий". І не лише кажуть, а й керуються цим правилом. У Монголії у цілителів зовсім інший підхід до лікування хвороби: спочатку хворим рекомендується дієта, різні види масажу, голкорефлексотерапія, прийом трав'яних настоїв і лише після цього можна вдатися до хірургії. Такої думки дотримувався і всесвітньо відомий лікар Авіценна. Він казав, що «три зброї є в лікаря: слово, рослина, ніж».

Чи є якісь протипоказання до застосування Фітокомлексу Левицького?

Що стосується протипоказань до застосування лікувальних трав, то добре відомо, що на відміну від хімфармпрепаратів правильно складені фітозбори не дають небезпечних для здоров'я побічних реакцій, не шкодять органам і системам людського організму, як здорового, так і хворого. Ця перевага є особливо суттєвою і значущою в післяопераційному періоді, коли організм хворого ослаблений і як ніколи потребує підтримки з боку медиків.