Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

Пошук довжиною у 20 років

Пошук довжиною у 20 роківПарадокс, притаманний для України: іноді про наших співвітчизників-новаторів у далеких світах знають більше, аніж у себе в Україні. Ось і в цьому випадку: ізраїльська газета розписувала достоїнства протиракового фітокомплексу Олександра Левицького. На запитання кореспондента, як всесвітньо відомий учений професор Д. Міхаелі оцінює розробку українського травозная, отримав відповідь: ”Високо. Передусім я особисто почав застосовувати цей препарат і відчув піднесення працездатності й поліпшення загального самопочуття. Вірю, що цей засіб матиме успіх і на ізраїльському та світовому ринку. Нині ми перебуваємо на етапі отримання офіційного дозволу від Мінздоров’я Ізраїлю на застосування фітокомплексу у наших лікарнях”. На думку професора Д. Мікаелі, медичного директора клініки Квантумед, препарат можна буде використовувати й за синдрому хронічної втоми, різних імунодефіцитних станів, а також у геріатрії з метою уповільнення процесів старіння.

І ось Олександр Левицький – гість редакції. Як він ішов до своєї розробки і яка її доля сьогодні? Які виникають проблеми, аби почате довести до логічного кінця і як його фітокомплекс оцінюють вітчизняні фахівці? І ми у редакції почули цікаву розповідь.

Використаймо цілющу силу трав

– Як виникла сама ідея траволікування?

– Тут щось є спадкове: мій прадідусь, і дідусь добре зналися на лікарських травах. Лікували мене, оскільки я з дитинства не відзначався міцним здоров’ям, передавали свій багатий досвід. Отож пізніше я почав потихеньку збирати трави. Експериментував, знаючи, яких мук зазнають хворі, яка сумна їх доля. Й спробував спрямувати свій пошук у напрямку онкології з її складною специфікою. Лікування онкохворих зазвичай не обходиться без застосування лікарських засобів хімічної природи. Серед лікарів-онкологів побутує сумний жарт: «Вбиває не рак, а хіміотерапія». Це тяжкі побічні реакції, які ослаблюють і без того до краю слабкий організм. Тож чи не можна з допомогою трав ослабити шкідливу дію хімії або замахнутись і на профілактику, попередити онкозахворювання? Роки минали у пошуках потрібних трав. Довелося побувати не лише у багатьох районах України, а й далеко за її межами. Робота була копіткою й вимагала великого терпіння: потрібно було випробувати десятки цілющих рослин, знайти найперспективніші, визначити Їх оптимальний набір, вивчити поєднану дію окремих компонентів. Досить сказати, що перед тим, як отримати нині діючий фітокомплекс, мені довелося перевірити дію на людський організм 32 лікарських рослин, і не окремо, а в різних комбінаціях, а це ж тисячі варіантів. Більшість рослин відсіялась, лишилося дванадцять. Почав застосовувати препарат без зайвої самовпевненості, обережно. Захворів один родич, другий близький знайомий, до мене звернулися за допомогою, хоч тоді я ще нічого й не міг гарантувати. Знав, що шкоди не буде –  спробував. Фітокомплекс спрацьовував, і навіть у тяжких випадках, коли ніхто й не сподівався на зцілення. Уже на перших етапах його застосування радикально допоміг кільком жінкам, хворих на рак молочної залози. А коли так, вирішив просуватися й далі, потрібно було знати й думку фахівців, науковців. І мав на те повне моральне право: мій фітопрепарат не є якоюсь там скороспілкою, на його розробку пішло двадцять років.

Так Олександр Левицький потрапив на прийом до президента АМН України академіка Олександра Возіанова. Президент зателефонував до тодішнього директора Інституту онкології АМН академіка Сергія Шалімова, попросив сприяння. В інституті посміхалися: ще один замахнувся на нездоланне. І виділили фітотерапевтові безнадійних онкохворих. А далі, мов у казці. Ось витяг з офіційного висновку фахівця, котрий пропрацював в Інституті онкології понад 30 років – доктора медичних наук професора В’ячеслава Чорного:
« …Відзначено поліпшення загального стану хворих – з’явилась бадьорість, приплив енергії, надія на одужання. Зменшились чи й припинилися болі різної локалізації. Під час контрольного обстеження у більшості пацієнтів відзначено стабілізацію пухлинного процесу, а в окремих хворих раніше виявлена пухлина перестала визначатися». Спостерігався не один випадок, коли пухлина й зовсім розсмоктувалась.

–  Олександре Олексійовичу, а як з формального боку: чи зареєстровано уже Вашу розробку?

– Так, на «Фітокомплекс Левицького» отримано патент департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України №32128 від 26.02.2008 року, маю належні дозвільні документи і Міністерства охорони здоров’я України.

– Які перспективи широкого застосування фітокомплексу Левицього? Які труднощі на шляху?

– Є перспективи. Але є і труднощі, проблеми.

Олександр Олексійович розповів про перспективу створення спільного з Ізраїлем Міжнародного центру реабілітації онкохворих після хіміотерапії. Вирішувалось питання про те, де йому бути. Центр може бути відкрито і в Україні, і в Ізраїлі, для нас бажано, аби він був у нас.

А які перспективи налагодження масового виробництва препарат «вдома», в Україні? Потрібна підтримка держави. Автор перспективної розробки звертався з листом про сприяння й до колишньої влади, й до нинішньої – поки що результату немає.

Олександр Левицький прагне рухатись далі, має ідеї, які належало б перевірити, а для цього необхідна експериментальна лабораторія. Фітотерапевт-новатор має намір розширити діапазон досліджень, вивчати не лише відомі лікарські трави, а й рослини отруйні, які, за ідеєю, також можуть за певних умов стати ліками. Йдеться про арсенікум альбум, бліду поганку та інші. Отрута у певних дозах може стати й цілющою, стати у пригоді й у боротьбі з онкозахворюваннями. Отож без експериментальної лабораторії не обійтися. Вона потрібна і для вивчення профілактичних можливостей фітотерапії, тобто, для використання її для запобігання захворюванням.

Уже є підстави стверджувати, що деякі цілющі рослини можна було б використати і проти передчасного старіння організму, тобто, у геронтології, цілком можливо, що і в інших напрямках медицини, зокрема для зміцнення імунного статусу людини.

І ще раз про спосіб життя

Усвідомлюючи, що ми живемо у світі глобальної інтеграції, Олександр Левицький не монополізує своєї розробки, своїх ідей. Вважає, що більшого поступу в онкології, і не тільки, можна добитися шляхом об’єднання сил і можливостей суміжних галузей знань. Цей напрямок він здійснює й практично – вже не один рік кооперується з представником офіційної медицини – лікарем-урологом, кандидатом медичних наук Юрієм Борисенком і представником академічної науки – доктором медичних наук професором В’ячеславом Чорним. Вони є фахівцями вищого класу та з величезним досвідом. І коли скласти докупи можливості клінічної медицини, науки і фітотерапії, можна отримати непересічні результати у лікуванні та профілактиці онкологічних та інших захворювань.

У нас в редакції мова зайшла й про шляхи зміцнення імунного статусу населення.

– Що, на думку знавця трав, потрібно, аби організм міг чинити опір онкозахворюванням?

– Доводиться повторити відомі істини, зазначив фітотерапевт, – оскільки профілактичні заходи у нас погано приживлюються. Доводиться нагадувати й нагадувати. Зокрема про спосіб життя. У мене викликає велику стурбованість наша молодь, підростаюче покоління. На кожному кроці зустрічаєш підлітків, у котрих в одній руці пляшка з пивом, а в другій – цигарка. Багато говоримо про шкоду алкоголю зводячи це до горілки, і не застерігаємо проти пива, яке містить шкідливі інгредієнти. А ще у нас традиційно недооцінюється й роль харчування як чинника ризику виникнення онкозахворювань. Так, незбалансованість харчування широко розкриває ворота перед пухлинним процесом, призводить до інтоксикації шлунково-кишкового тракту, ослаблення імунної системи, до виникнення раку товстої та прямої кишок, інших органів черевної порожнини. Не стану заглиблюватись у теорію, дам кілька практичних порад, підтверджених науковими дослідженнями. Населенню варто було б звернути увагу на негативну роль тваринних жирів, поєднуючись з жовчу, вони можуть давати канцерогенний ефект. Альтернативою таким жирам може бути рослинна олія. Жирна свинина та яловичина небажані, для організму корисними є м’ясо біле, пташине. М’ясний продукт має бути натуральним, а не консервованим, насиченим небажаними для організму консервантами, стабілізаторами, барвниками. Мені скажуть: а як же бути з необхідними для організму білками? Відповім: і рослинні продукти у змозі забезпечити належний білковий баланс. До того ж з віком потреба у білках зменшується. Будемо прагнути до мінімізації ймовірності розвитку онкозахворювань органів черевної порожнини, бо саме ці локалізації поряд з легеневими є найпоширенішими в онкології. Отож я б радив нашим співгромадянам повернутися обличчям до натуральних продуктів рослинного походження. Овочі, фрукти багаті на вітаміни, вони не зашлаковують, не інтоксикують травний тракт, а навпаки, очищують від шкідливих токсинів,забезпечують нормальну мікрофлору, як і молочнокислі продукти.

– Олександре Олексійовичу, у наших читачів напевне виникнуть питання до Вас як творця перспективного фітокомплексу. У таких випадках як з Вами зв’язатися?

- Будь ласка: 067-126-67-38, (044) 518-01-44. Завжди буду радий допомогти.

Василь КАЛИТА