Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами
Александр Левицкий: «Лекарство от рака ищите в капусте»
Лечение онкологических заболеваний не обходится без медикаментов со столь характерными для них побочными эффектами, ослабляющими и без того больной организм. Нельзя ли с помощью лекарственных трав ослабить это вредное действие, а еще лучше – предупредить рак?
Татьяна Гарник, директор Комитета по вопросам народной и нетрадиционной медицины МОЗ Украины: «Я счастлива, когда звонит онкобольной и говорит: «Спасибо, мне действительно стало легче»
С каждым годом во всем мире растет число людей, страдающих от разных видов онкологии. Когда официальная медицина оказывается бессильна, больной хватается за любую соломинку. И этой соломинкой может стать народная и нетрадиционная медицина.
«Фитокомплекс Левицкого» завоевывает авторитет среди ведущих онкологов Украины и Израиля
«Фитокомплекс Левицкого» завоевывает авторитет среди ведущих онкологов Украины и Израиля. Это средство – одно из самых эффективных на сегодняшний день, дающее удивительные результаты в борьбе с раком и облегчающее состояние во время химии, облучения и оперативного вмешательства.
Фитотерапевт Александр Левицкий: «Рак излечим»
Когда фитотерапевт Александр Левицкий на приеме у президента Академии медицинских наук Украины попросил посодействовать ему в налаживании сотрудничества с учеными-онкологами, академик Александр Возианов удовлетворил его просьбу.
Чому б не взяти рак в облогу?
До Олександра Левицького завітав приятель зі слізним проханням допомогти дружині, у якої онкологи виявили злоякісну пухлину. «Та я ж не лікар». «Але знаєшся на травах». Справді, він ще з юнацьких років цікавився цілющими рослинами, збирав їх, робив фітозбори. Знання, здобуті з роками, ставали у пригоді – допомагав людям. І ось такий складний випадок. Що ж, трави ще нікому не шкодили, може, Бог дасть, і допоможуть. Якою ж була його радість, коли хвора почала поправлятися. Ось тоді й відбувся злам у фахових уподобаннях фітотерапевта-початківця… Він вирішив повністю присвятити себе фітотерапії і ще з більшою ретельністю вивчав та аналізував старі рецепти, створював свої. Засів за вивчення спеціальної медичної літератури.
Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ: „СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДОБ’ЄМОСЯ, ЩОБ РАК ПОЗАДКУВАВ НАЗАД” („Здоров’я і довголіття”)
Наша газета писала про українського фітотерапевта Олександра Левицького та його препарат на основі суміші лікарських трав, застосовуваний проти онкозахворювань.
Лікувати рак можна. Але краще – запобігти хворобі
А як саме? Своїми міркуваннями щодо цього питання з кореспондентом «Здоров’я і довголіття» поділився фітотерапевт Олександр Левицький.
Хвороба, якої всі бояться, буде підвладна мені цілковито
Академіки офіційної медицини засвідчили дві перемоги народного лікаря
Фітопрепарат Левицького дає надію
Онкозахворювання…Це може статися з кожним! Тоді лікарський діагноз звучить як вирок. Життя чорною смугою поділяється на «до» та «після». Здається, що все руйнується... Але, як у народі кажуть, надія вмирає останньою. І, дякувати Богу, така надія є!
Лекарство от рака может появиться в Украине?
Меня бы никогда не заинтересовало интервью о новом «спасителе» от чего бы то ни было, если бы не фамилии известнейших онкологов Украины, которые применяют в своей работе его препарат уже несколько лет
Юрій Олексійович Борисенко, к.м.н.: "Я за все своє життя такого дива не бачив!"
Фітокомплекс Левицького – настоянка на цілющих травах, що пройшла клінічні дослідження у Всеукраїнському Інституті онкології АМНУ під керівництвом С.О. Шалімова.
Пошук довжиною у 20 років
Парадокс, притаманний для України: іноді про наших співвітчизників-новаторів у далеких світах знають більше, аніж у себе в Україні. Ось і в цьому випадку: ізраїльська газета розписувала достоїнства протиракового фітокомплексу Олександра Левицького.