Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

Юрій Олексійович Борисенко, к.м.н.: "Я за все своє життя такого дива не бачив!"

Юрий Алексеевич Борисенко, к.м.н.: «Я за всю свою жизнь такого чуда не видел!»Фітокомплекс Левицького – настоянка на цілющих травах, що пройшла клінічні дослідження у Всеукраїнському Інституті онкології АМНУ під керівництвом С.О. Шалімова. Результати вражають. Про це розповів нашому виданню кандидат медичних наук, лікар найвищої категорії Юрій Олексійович Борисенко.

- Юрію Олексійовичу, коли О.О. Левицький вперше почав застосовувати свій препарат на практиці та які результати спостерігали?

– Із препаратом ми працюємо вже близько 5 років. У Інституті онкології нам давали неоперабельних хворих, тобто. тих, кого виписали додому на болезаспокійливі, бо їм уже нічим не можна було допомогти. У цих пацієнтів були множинні метастази до різних органів і систем, спостерігалися втрата сили, енергії, апетиту. Фактично, це були вмираючі люди. Ми буквально піднімали їх на ноги. Після прийому препарату Левицького хворі вставали з ліжка, з'являлася сила, енергія, інтерес до життя, проходили пролежні, вони починали поступово ходити з паличкою, потім без, навіть виходили надвір вигулювати собаку.

– Мова йде про виліковність хворих чи про те, щоб їхнє життя продовжилось на якийсь час?

– Випадки були різні, зокрема й повного вилікування. Але завжди спостерігалося значне покращення самопочуття. Це чудовий показник, враховуючи те, що нам давали тих пацієнтів, які проходили і хіміотерапію, і рентгенотерапію… Ви ж розумієте, що хіміотерапія вбиває як ракову клітину, так і живу, тому повністю відновити їх не можна. Але покращувалася якість життя, хворі доглядали самі себе, готували, виходили на вулицю. Мені запам'яталася одна хвора: у неї була пухлина товстого кишківника, її прооперували, але пішли метастази і виписали жінку додому «на наркотики». Вона прийняла дві півлітрові пляшки препарату Левицького і... стала на ноги. Я вам чесно скажу, коли я її після цього побачив, я мав сльози радості на очах! Я за все життя такого дива не бачив. Вона пішла до лікаря онколога за довідкою, а він так розгубився, що поставив їй нетактовне запитання: "А Ви що, ще живі?!" - У неї був шок. Ми її за два тижні поставили її на ноги, і вона вийшла на роботу.

- Як ви вважаєте, чи можна надалі лікувати злоякісні пухлини цим препаратом, натомість хіміо- та рентгенотерапії?

– Справа в тому, що ми не можемо робити революції в онкології. Коли питання стоїть таким чином, що необхідно миттєво призупинити процес, можна використати вже існуючий досвід та традиційне лікування. Близько 5 років ми працювали з доктором медичних наук, професором В.А.Чорним – провідним хірургом-онкологом нашої країни. Він вважає, що препарат Левицького обов'язково слід застосовувати між курсами хіміотерапії та рентгенотерапії. Це дає можливість не просто поліпшувати, а значно покращувати стан хворого. Настій справді ефективний, оскільки ґрунтується на травах, які ростуть у різних куточках світу і в т.ч. на Алтаї. Алтай по праву вважається екологічно найчистішою зоною на нашій планеті. Там – гірське чисте повітря і тому алтайські трави мають високі цілющі властивості. Але найголовніше, цей набір трав складається з 2-х напрямних: перша група трав підвищує імунітет і стійкість організму до раку, інфекцій. Друга група – сприяє знищенню атипових клітин, у тому числі рано чи пізно розвивається рак.

– То, можливо, мешканцям мегаполісу є сенс приймати препарат Левицького з метою профілактики онкозахворювань?

- Абсолютно точно! Не лише можна, але навіть бажано. Близько 15 років тому я написав статтю про траволікування. В одній із збірок я прочитав, що Всесвітня організація охорони здоров'я звернулася до лікарів світу із закликом перейти на траволікування. І це правильно. На Сході не випадково кажуть: "Знайди свою траву - і ти будеш здоровий". І не лише кажуть, а й керуються цим правилом. Коли я працював у Монголії, зазначив, що у них зовсім інший підхід до лікування хвороби: спочатку трави, потім – вітаміни та інше, і лише після цього – хірургія.

– Якщо препарат Левицького застосовувати із самого початку лікування злоякісних пухлин, результати будуть успішнішими?

– Я можу лише припустити, адже нам давали лише безнадійних хворих. Але я абсолютно впевнений, що якщо настій застосовувати для профілактики онкозахворювань або тоді, коли ще не пішли метастази – препарат працюватиме чудово!

– Чи є препарат Левицького ефективним при лікуванні будь-якому різновиді раку? Чи немає жодних протипоказань до застосування?

– Найбільша ефективність препарату виявлена ​​при лікуванні раку грудей, мастопатії та шлунково-кишкового тракту, ураженого пухлинами. Ми не спостерігали жодного випадку ускладнення при застосуванні препарату Левицького. У хворих завжди покращувався склад крові, нормалізувався тиск… Це диво!

– У яких випадках слід рекомендувати препарат Левицького під час лікування злоякісних пухлин?

– Найкращий варіант розпочинати застосування фітопрепарату Левицького у початкових стадіях раку, тоді можна буде уникнути радикальних заходів. Якщо ж стан хворого потребує оперативного втручання, ми вважаємо, що оптимальним рішенням буде застосування препарату до і після операції, оскільки цей трав'яний збір вбиває метастази. Потім - хіміотерапія - знову трави, рентген - знову трави. Тоді ефект від лікування буде дуже високий. Я повторюся, що не тільки я, а й інші лікарі зазнавали справжнього шоку, коли хворого виписали помирати та несли на ношах, а він самостійно приходив до лікарні, щоб отримати довідку для виходу на роботу.

Вікторія ЛІПІНА