Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ: „СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДОБ’ЄМОСЯ, ЩОБ РАК ПОЗАДКУВАВ НАЗАД” („Здоров’я і довголіття”)

Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ: „СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДОБ’ЄМОСЯ, ЩОБ РАК ПОЗАДКУВАВ НАЗАД” („Здоров’я і довголіття”)Наша газета писала про українського фітотерапевта Олександра Левицького та його препарат на основі суміші лікарських трав, застосовуваний проти онкозахворювань. Читачі цікавляться подальшою долею цього перспективного засобу. Повідомляємо: Олександр Левицький щойно повернувся з Ізраїлю, куди його запросили, аби ознайомитись із його препаратом і налагодити співпрацю, що має на меті, в разі отримання позитивного лікувального результату, широко застосувати його і в Ізраїлі. Там український фітотерапевт спілкувався з всесвітньо відомим ученим професором Д. Міхаелі, чим зацікавилась і ізраїльська преса. Ось фрагмент інтерв’ю, що його дав газеті „Шалом, хаверім!” Д. Міхаелі.


ФІТОПРЕПАРАТОМ ЛЕВИЦЬКОГО ЗАЦІКАВИЛИСЬ В ІЗРАЇЛІ

- Професоре, як Ви довідались про препарат Левицького?

- Один відомий ізраїльський бізнесмен попросив мене бути експертом, визначити дію препарату Левицького на здоровий і хворий організм.

- І як Ви оцінили українську розробку?

- Високо! Насамперед, я особисто почав застосовувати цей препарат і відчув піднесення працездатності й поліпшення загального самопочуття. Є таке відчуття, що цей засіб матиме успіх на ізраїльському й світовому ринку. Я вірю визначним українським лікарям, котрі успішно застосували його за різних онкозахворювань. Нині ми перебуваємо на стадії отримання офіційного дозволу від Мінздоров’я Ізраїлю на застосування засобу в наших лікарнях. Плануємо провести клінічні випробування за різних онкозахворювань, перед- і післяхірургічного лікування, перед- і після хіміотерапії й радіохірургії. Для мене особливий інтерес являє вплив українського засобу на злоякісні пухлини, на множинні метастази головного мозку.

- Які ще хвороби, на Ваш погляд, можна лікувати з допомогою фітопрепарату Левицького?

- Вважаю, що його можна використовувати за синдрому хронічної втоми, різних інфекцій та імунодефіцитних станів, у разі мігренозних головних болей, а також у геріатрії для уповільнення процесів старіння. Я гадаю, що після вивчення і впровадження в Ізраїлі препарат широко застосовуватиметься в усьому світі.

- Чи збираєтеся Ви відвідати Україну?

- Обов’язково! За першої ж нагоди. Спільними зусиллями й розробками в майбутньому ми зможемо допомогти нашим пацієнтам”.
Та ж ізраїльська газета оприлюднила інтерв’ю і з українським фітотерапевтом. Він розповів про свою роботу над створенням препарату, співпрацю, яка налагоджується.
Після повернення на батьківщину з О. Левицьким зустрілись наші кореспонденти і мали з ним розмову.

ПОЧАТОК ОБНАДІЮЄ

- Олександре Олексійовичу, поділіться, будь ласка, з нашими читачами своїми враженнями від поїздки до Ізраїлю.

- Я був приємно вражений красою й архітектурою країни, культурою й ментальністю ізраїльтян, їх доброзичливістю й повагою до туристів. Я все життя мріяв відвідати Ієрусалим, схилити коліна біля Труни Господньої, і ось моя мрія здійснилася, і я щасливий. Але метою моєї поїздки було не тільки відвідування святих місць, а й ділова зустріч із фахівцями однієї із кращих клінік Тель-Авіва, де мав честь особисто познайомитися, а згодом здружитися із всесвітньо відомим професором Девідом Міхаелі. Чув про те, що держава Ізраїль щорічно виділяє величезні кошти на розвиток системи охорони здоров’я. Тепер особисто переконався в цьому. Клініки і їхні лабораторії вражають оснащеністю найсучаснішим обладнанням. Я був вражений професіоналізмом і оперативністю лікарів і медичного персоналу, індивідуальним підходом до лікування хворих, рівнем обслуговування пацієнтів. Особливо далеко просунулась ізраїльська медицина в сфері діагностики онкологічних захворювань, виявляючи рак на ранніх стадіях за допомогою маркерів пухлини, комп’ютерної томографії, магнітно-ядерного резонансу, генетичних обстежень. Одне з останніх здобутків медичної науки – обстеження ПЕТ ( позитронно-емісійна томографія): лікар може «заглянути» у внутрішні органи людини на клітинно-молекулярному рівні й виявити початок онкологічного процесу.

- Протягом багатьох років учені всього світу намагаються знайти ліки від раку. Ви приєднались до них. З чого це почалося?

- Спонукала власна біда. Я особливим здоров’ям не відзначався. Був момент, коли засумнівався в офіційній медицині й почав шукати вихід із глухого кута, у якому опинився. Перечитав багато літератури про лікарські рослини, скрупульозно вивчав трави Алтаю, Кавказу, Прикарпаття, Закарпаття, Криму, виготовляв збори, випробовував їх на собі. Постійно поглиблював свої знання з фітотерапії, здобув спеціальну освіту з цього профілю.

- Коли вперше виникло питання про лікування онкохворих?

- У 2003 році, коли занедужала дружина близького товариша. Знаючи, що я захоплююся фітотерапією, він звернувся до мене за допомогою. Так я почав працювати в цьому напрямі, і коли побачив результат, став допомагати в лікуванні своїм знайомим. Природно, перші кроки були дуже обережними, але з кожним позитивним результатом вони ставали дедалі сміливішими. І ось моя лікарська настойка, запатентована під назвою «Фітопрепарат Левицького», пройшла клінічну апробацію в Інституті онкології АМНУ під керівництвом академіка С.О. Шалімова. Результати були приголомшливими. Щоб не бути голослівним, зачитаю виписку з офіційного висновку заслуженого діяча науки й техніки України, доктора медичних наук професора В.О. Чорного: «Було виділено групу важких, практично невиліковних хворих. Лікування проводилося із застосуванням препарату Олександра Левицького протягом двох-трьох місяців. У результаті було відзначено поліпшення загального стану хворих, зменшилися або навіть припинилися болі різної локалізації. Пацієнти почали додавати у вазі. У процесі контрольного дослідження в більшості хворих відзначена стабілізація пухлинного процесу, а в окремих випадках пухлина, раніше виявлена за допомогою УЗД й інших клінічних методів дослідження, перестала визначатися».

- Це справді вражаючі результати. А з якими труднощами доводилося й доводиться зіштовхуватися у своїй діяльності?

- Передусім – це відсутність лабораторії. У мене є кілька теорій і, щоб перевірити їх, вона необхідна. Приміром, я хочу попрацювати з отрутами. Отрута може вбити, але здатна й вилікувати, якщо її уміло застосовувати. Арсеникум альбум, аконіт, бліда поганка, болиголов, наперстянка (дигіталіс) – це отрутні рослини й гриби, які дають відмінні результати в боротьбі з раковими клітинами. Дуже хочу попрацювати з соками лікарських трав, оскільки, наприклад, сік чистотілу значно сильніший, ніж чистотіл у засушеному вигляді. Звідси моя блакитна мрія – відкрити експериментальну лабораторію, провести необхідні досліди.

- А які ще у Вас плани на майбутнє?

- Наполеонівські! Прагну перемогти цю страшну хворобу, і роблю все можливе, щоб рак «позадкував» назад. Можливості мого фітопрепарату поки що повністю не вивчені. У моїй практиці є вже три випадки, коли настойка допомогла вилікувати туберкульоз, і багато прикладів лікування грипу. Тому найближчим часом намічаються масштабні дослідження властивостей препарату, його подальше удосконалення.

- І насамкінець: що б Ви порадили людям, які почули невтішний діагноз – рак?

- Насамперед, не лякатися й не думати, що це безнадійно. Якщо рак виявлено у початкових стадіях, він повністю виліковний. Не варто опускати руки, потрібно докладати максимум зусиль, щоб перемогти хворобу. Адже якщо ви собі не допоможете, то вам ніхто не зможе допомогти. Вірте в зцілення. І тоді, як сказано в Писанії, «По вірі вашій так буде вам». Якщо людина повірить у те, що буде здоровою, вона таки буде нею. А якщо буде переконана, що їй у цьому Бог допоможе, то вона подвійно буде здоровою.

- Наскільки нам відомо, окрім основного офісу Вашого медичного центру почали функціонувати й філіали у Миколаєві, Дніпропетровську та Херсоні.

- Так. Докладну інформацію можна отримати за контактними телефонами