Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

«Фітопрепарат Левицького» завойовує світ

«Фитопрепарат Левицкого» завоевывает мир

Вітчизняний «Фітопрепарат Левицького», який успішно пройшов клінічну апробацію в Україні під наглядом провідних онкологів країни проф. В.Чорного, к.м.н. О. Борисенко та інших співробітників Київського інституту онкології при АМН України зацікавив зарубіжних фахівців.

Першими іноземними онкологами, які вже найближчим часом мають намір застосувати препарат Левицького у своїй практиці, стали ізраїльтяни. На «Симпозіумі з імунної системи людини та онкологічних захворювань», що проходив нещодавно в Тель-Авіві, доктор, професор-нейрохірург Давид Міхаелі у своїй доповіді розповів про появу ще одного ефективного виду лікування раку – препарату Левицького, який наразі проходить клінічні випробування в Ізраїлі. За попередньою інформацією, поле обов'язкового спостереження за контрольною групою пацієнтів ізраїльських клінік, яка отримує настоянку Левицького, ізраїльські онкологи мають намір включити українську розробку до списку препаратів, які наказує Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю серед засобів, які обов'язково застосовуються при лікуванні доброякісних та злоякісних утворень. У цьому випадку препарату Левицького забезпечено світове визнання у найкоротший термін: адже Ізраїль входить до першої десятки країн, які досягли найвищих показників у боротьбі з раком.

Нагадаємо, що за висновком д.м.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України В.О.Чорного, який проводив клінічні випробування за погодженням з АМН України та дорученням директора Інституту онкології проф. С. А. Шалімова, після 3-х місяців застосування препарату Левицького, «при контрольному обстеженні у більшості пацієнтів відмічено стабілізацію пухлинного процесу, а в окремих хворих раніше виявляється за допомогою УЗД та іншими клінічними методами пухлина перестала визначатися. Цей позитивний клінічний ефект супроводжувався покращенням лабораторних показників порівняно з вихідним рівнем, аж до нормалізації».

На думку українських фахівців, усі можливості препарату Левицького поки що не вивчені. Є всі підстави вважати, що набираюча популярність настойка має потужні властивості, що відновлюють, і може з успіхом застосовуватися для нормалізації роботи внутрішніх органів, серця, судинної системи, а також у лікуванні ВІЛ-інфікованих хворих.