Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

Лист-відгук професора-нейрохірурга Давида Міхаелі на «Фітокомплекс Левицького»

Давида МихаэлиЛист професора Медичного центру лікарні Бейлінсон ім. І.Рабіна Тель-Авівського університету та Медичної школи Саклера, а також медичного директора Клініки «Квантумед» Давида МІХАЕЛІ до О.О. Левицькому, творцю «Фітокомплексу Левицького»

 MICHAELI DAVID MD, PhD, AKADEMICIST
NEUROSURGEON, RABIN MEDICAL CENTER (RMC),

TEL AVIV UNIVERSYTI MEDICAL SCHOOL, SACHLER FACULTET,
MEMBER OF
WORLD CONGRESS OF NEUROSURGEONS,
FULL MEMBER OF INTERNATIONAL ACADEMY ON THE NATURE AND PUBLIC SCIENCES

Petah-Tikwa, Beilinson-RMC, Ashqelon –Mar Cheshvan Str. 76, ISRAEL, רבין – בילנסון מדקל צנתר תל אביב אוניברסיטה מדקל סקול, אשקלון, ישראל

TelFax: 972 8 6752 910; Mobile: 972 54 668 609; Mail: rd200@012.net.il

221210

Я дуже високо оцінюю Фітокомплекс Левицького, який успішно пройшов клінічну апробацію в Україні під наглядом провідних онкологів країни проф. В.Чорного, к.м.н. О. Борисенка та інших співробітників Київського інституту онкології при АМН України. Насамперед, я сам почав його застосовувати і відчув піднесення працездатності та загального самопочуття. На «Симпозіумі з імунної системи людини та онкологічних захворювань», що проходив у Тель-Авіві, у своїй доповіді я розповів про появу ще одного ефективного виду лікування раку – «Фітокомплексу Левицького».

Створюється попереднє враження, що, крім лікування онкозахворювань, можна використовувати препарат Левицького при синдромі хронічної втоми, при різних інфекціях та імунодефіцитних захворюваннях, мігренозних головних болях, а також у геріатрії для уповільнення старіння. Я впевнений, що після впровадження та вивчення в Ізраїлі препарат успішно буде широко застосовуватися в усьому світі.

Письмо-отзыв Давида Михаэли