Фітокомплекс Левицького неймовірно ефективний, оскільки складається з двох основних груп трав: перша група сприяє підвищенню імунітету, що забезпечує стійкість організму до раку та різних інфекцій. Друга група – має безпосередню здатність знищувати атипові та ракові клітини, а також мікроби.
Найкращий варіант розпочинати застосування Фітокомплексу Левицького у початкових стадіях розвитку раку. Якщо ж стан хворого потребує оперативного втручання, найбільш оптимальним рішенням буде застосування препарату як до, так і після операції, оскільки даний фітозбір сприяє знищенню метастазів. Таким чином, застосування Фітокомплексу Левицького у онкологічних хворих до операції, у післяопераційному періоді, а надалі при проведенні хіміотерапії, рентгенотерапії та цілого ряду інших методів лікування робить його унікальним препаратом супроводу.
Як показала практика, і засвідчив Національний інститут раку, найбільшу ефективність препарату виявлено при онкозахворюваннях шлунково-кишкового тракту, молочної залози, простати, легень (залежно від ступеня ураження). Дуже добрий результат показує при мастопатії.
Якщо хворому показано хірургічне лікування, воно має бути проведено, після чого можна застосувати хіміо-, рентгенотерапію та інші методи лікування. За словами доктора медичних наук, професора В.А. Чорного – провідного хірурга-онколога нашої країни, Фітокомплекс Левицького слід застосовувати між курсами хіміотерапії та рентгенотерапії. Це дає можливість значно покращити загальний стан хворого. Після прийому фітокомлексу стабілізуються показники крові, нормалізується тиск, з'являються апетит, сила, енергія, відповідно і інтерес до життя.
Не лише можна, але навіть бажано. Ще давні знахарі, волхви і ведуни зналися на лікарських рослинах і успішно за їх допомогою лікували недуги. На Сході не випадково кажуть: "Знайди свою траву - і ти будеш здоровий". І не лише кажуть, а й керуються цим правилом. У Монголії у цілителів зовсім інший підхід до лікування хвороби: спочатку хворим рекомендується дієта, різні види масажу, голкорефлексотерапія, прийом трав'яних настоїв і лише після цього можна вдатися до хірургії. Такої думки дотримувався і всесвітньо відомий лікар Авіценна. Він казав, що «три зброї є в лікаря: слово, рослина, ніж».
Що стосується протипоказань до застосування лікувальних трав, то добре відомо, що на відміну від хімфармпрепаратів правильно складені фітозбори не дають небезпечних для здоров'я побічних реакцій, не шкодять органам і системам людського організму, як здорового, так і хворого. Ця перевага є особливо суттєвою і значущою в післяопераційному періоді, коли організм хворого ослаблений і як ніколи потребує підтримки з боку медиків.