Фітокомплекс
Левицького
Офіційний сайт О.Левицького
лікування раку народними засобами

Умови використання сайту

Цією угодою визначено умови використання сервісів та матеріалів preparat-levitskogo.com.ua (далі – «Сайт»).

Адміністрація сайту – правовласник сайту preparat-levitskogo.com.ua.

Користувачі сайту – фізичні особи, в тому числі представники юридичних осіб, які мають можливість візуального ознайомлення з інформацією, що розміщена на Сайті.

Використання даного сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає згоду Користувача сайту з умовами цієї угоди.

Угода.

Ця Угода користувача (яка називається надалі Угода) є офертою умов користування веб-сайтом https://preparat-levitskogo.com.ua/ (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (у тому числі представниками юридичних осіб) ) (іменованим надалі Користувач), та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті.

Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди.

У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.

Ця Угода є відкритим та загальнодоступним документом.

Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту.

1. Порядок використання Сайту

1.1. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей.

1.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

1.3. Користувач може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність за зміст даного звернення, зокрема, що воно не порушує авторських прав, не дискримінує людей за якоюсь ознакою, а також не містить образи або іншим чином не порушує чинне законодавство України.

2. Персональна інформація Користувача

2.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір, обробку та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних».

2.2. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як: ім'я, прізвище, по-батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.

2.3. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію для різних цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

3. Відповідальність Користувача

3.1. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Користувач несете відповідальність і гарантує, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної. , соціальними ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

3.2. Користувач погоджується, що будь-яке ваше повідомлення Адміністрація porshen-group.com.ua може видаляти без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

3.3. porshen-group.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену Користувачами Сайту.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту докладає всіх зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на Сайті.

4.2. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті.

4.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису на обліковому записі на Сайті.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором.
Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ця Угода набирає чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та preparat-levitskogo.com.ua протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕЙ САЙТ.